Kimp “Päikeseinspiratsioon”

Green Art Galerii
39.00
See on rõõmu ja energia kehastus, mis on inspireeritud kunstist ja looduse ilust. Erksatest pojengidest, värskest viburnumist ja päikesepaistelistest päevalilledest koosnev lillekimp annab edasi terve paleti erksaid värve ja meeleolusid.“Päikeseinspiratsioon” pole lihtsalt lillekimp, vaid õnne ja soojuse sümbol, mis toob rõõmu ja säravaid emotsioone kõigile, kes selle saavad. Kingi see imeline lillekimp ja jaga oma päikselist meeleolu ja inspiratsiooni oma lähedastega.

Värvide sordid ja toonid võivad pildil kujutatust erineda. Meie floristid panevad teie erilise kimbu kokku kõige värskematest saadaolevatest lilledest, võttes arvesse lillede hooajalisust ja kimbu värvilahendust. Selle aasta Hollandi tugevate vihmasadude tõttu võivad mõnikord pojengid kimbus asendada teiste lilledega. Kui kimbu koostis on teile väga oluline, võtke meiega selgituste saamiseks ühendust!

Iga kimbu juurde kuulub lõikelillede säilitamispulber Crysal. Lillede hooldamise soovitused leiate meie kodulehelt hoolduse rubriigist.

Vajadusel palume liisada õnnitluskaardi tekst kommentaaridesse tellimuse vormistamise aknas.
Made on
Tilda