Triokimp "Küps kirss"

Green Art Galerii
45.00
See on suvise energia ja soojuse kehastus, mis on inspireeritud maalimisest ja loovusest. See sisaldab suurepäraseid aedroose, lopsakaid pojenge ja värskendavat eukalüpti, mis loovad harmoonilise ja ilmeka kompositsiooni. Need lilled on nagu kunstniku pintslitõmbed, andes edasi suve rikkalikke ja erksaid toone. Kimp "Küps kirss" ei ole lihtsalt lilleseade, vaid tõeline meistriteos, mis on loodud tooma teie koju rõõmu, inspiratsiooni ja soojust. Las see kimp saab teie armastuse ja hoolitsuse sümboliks, täites iga hetke suvise võluga.

Värvide sordid ja toonid võivad pildil kujutatust erineda. Meie floristid panevad teie erilise kimbu kokku kõige värskematest saadaolevatest lilledest, võttes arvesse lillede hooajalisust ja kimbu värvilahendust. Selle aasta Hollandi tugevate vihmasadude tõttu võivad mõnikord pojengid kimbus asendada teiste lilledega. Kui kimbu koostis on teile väga oluline, võtke meiega selgituste saamiseks ühendust!

Iga kimbu juurde kuulub lõikelillede säilitamispulber Crysal. Lillede hooldamise soovitused leiate meie kodulehelt hoolduse rubriigist.

Vajadusel palume liisada õnnitluskaardi tekst kommentaaridesse tellimuse vormistamise aknas.
Made on
Tilda