Kataloog

Lillekunsti kollektsioon

Kimpude kollektsioon Kevadine Inspiratsioon!
Kevad on imeline aeg, mil kõik õitseb ja alustab oma uut tsüklit. Oleme teile valmistanud ainulaadse kevadkollektsiooni imelistest kevadlilledest valmistatud kimpudest ja seadetest.
Valmistuge meiega kooli- ja lasteaia lõpuks!
Tellige meilt väikesed hooajalised lillekimbud õpetajatele ja lõpetajatele, et luua oma lõpupeol soe ja sõbralik õhkkond.
Meie kunstikimbud
Siin on kogutud kuulsate kunstnike maalidest inspireeritud kimbud. Saa ka inspiratsiooni!astuse kehastus. Las lilled väljendavad seda, mida on raske sõnadega öelda.
Kogu kimpude kollektsioon
Meie lillekunsti kollektsioonid on looduse ja loovuse harmoonia. Oleme loonud ainulaadsed kimbud, mis on inspireeritud hetketrendidest ja hooajavärvidest. Erinevad kujundid, värvipaletid ja tekstuurid annavad igale kimpule ainulaadse iseloomu.
Luksuslik lillekimp, üllatus, ainulaadne teenindus, tohutu lillekimp, elegants, stiil, tunnuskujundus, suurus, värvid, toonid, lillepood, ainulaadne luksus, õienupp.
Luksuslik lillekimp, üllatus, ainulaadne teenindus, tohutu lillekimp, elegants, stiil, tunnuskujundus, suurus, värvid, toonid, lillepood, ainulaadne luksus, õienupp.

Luksuslik üllatuskimp

Eriline luksuslik lillekimp Sulle! Meie ainulaadne teenus annab võimaluse luua hiiglaslik kimp, mis on täidetud elegantsi ja stiiliga meie tunnuskujundusega. Täpsustage oma eelistused suuruse, värvilahenduse ja toonide osas ning meie kogenud lillemüüjad viivad teie soovid täide. Kingi endale või oma lähedastele kordumatu luksus igas õiepungas!


Kas värvilahendus sobib teile?

Võite meile kirjutada, et täpsustada, millise värvilahendusega teie lillekimp saab, kuna igal nädalal võivad toonid ja värvid erineda. Kirjutage meile WhatsAppis küsimusega "Mis värvi on selline (nimi) kimp?" ja saadame teile foto meie vitriinis olevast kimbust.

Vaata samuti
Made on
Tilda