"Seal, kus kunsti ilust sünnib lillekimp!"
See veebileht kasutab küpsiseid. Parema veebikogemuse tagamiseks jätavad küpsised meelde teie tegevused ja eelistused.
Kimpude kollektsioon "Suvetuul"
Ava oma süda suvele meie lillekimpude kollektsiooniga "Suvetuul". Need hämmastavad kompositsioonid toovad suvise tuule värskuse ja aroomi, täites teie kodu rõõmu ja soojusega. Las lilled räägivad kallimale sinu armastusest ja hoolitsusest. Valige kimp, mis teie arvates sobib neile suverõõmu pakkuma.

Lillekunsti kollektsioon

Meie lillekunsti kollektsioonid on looduse ja loovuse harmoonia. Oleme loonud ainulaadsed kimbud, mis on inspireeritud hetketrendidest ja hooajavärvidest. Erinevad kujundid, värvipaletid ja tekstuurid annavad igale kimpule ainulaadse iseloomu.

Mida me pakume?

Meie stuudiost leiad palju kauneid lilleseadeid, hooajalisi kimpe, kuulsate kunstnike maalidest inspireeritud kimpe, samuti leiad sektsiooni kimpude eest hoolitsemiseks.

черная пятница,букеты, цветы, таллинн цветы, букет, цветы в подарок, цветочный магазин, первое сентября, с цветами в школу, школа

Uus võimalus - Aqua Box

Aqua Box on teie usaldusväärne partner kimpude transportimisel. See ühekordselt kasutatav vaas tagab, et lilled püsivad transpordi ajal stabiilsena. Kerge ja kompaktne Aqua Box säilitab buketi värskuse. Lihtsalt asetage kimp Aqua Boxi ja see püsib ideaalses seisukorras kuni kohaletoimetamiseni.

NB! Iga kimbu tellimisel saate lisavõimalusena valida Aqua Boxi.

Huvitavad faktid
Meie mini blogi
Selle otsuse tegime raske südamega, kuid see peegeldab meie jätkuvat vajadust kasvu ja arengu järele.
Selles blogis räägime teile meie ajaloost. Kuidas see kõik alguse sai ja kuidas arenes.
Jälgige meid tegevust oma lemmik sotsiaalvõrgustikes.
Rohelised lilled pole mitte ainult ilusad, vaid ka vastupidavad. Need kestavad palju kauem, luues teie kodus püsiva ilu.
Made on
Tilda