Kimp "Inspiratsioon"

Green Art Galerii
27.00
See on maal, mis ühendab pojengide õrnuse ja mattiola rafineerituse, mis on inspireeritud lähenevatest suvepäevadest, õitsvast loodusest ja kooli lõpetamise rõõmust. See kimp näib olevat üle kantud suure kunstniku lõuendilt, andes edasi looduse ilu ja harmooniat. Pojengid ja mattiola loovad harmoonilise koosluse, kehastades elegantsi ja graatsilisust. Kimp "Inspiratsioon" ei ole lihtsalt lillekimp, vaid uue alguse ja rõõmu sümbol, mis sobib ideaalselt soojuse ja inspiratsiooni toomiseks sellesse erilisse hetke.

Värvide sordid ja toonid võivad pildil kujutatust erineda. Meie floristid panevad teie erilise kimbu kokku kõige värskematest saadaolevatest lilledest, võttes arvesse lillede hooajalisust ja kimbu värvilahendust. Selle aasta Hollandi tugevate vihmasadude tõttu võivad mõnikord pojengid kimbus asendada teiste lilledega. Kui kimbu koostis on teile väga oluline, võtke meiega selgituste saamiseks ühendust!

Iga kimbu juurde kuulub lõikelillede säilitamispulber Crysal. Lillede hooldamise soovitused leiate meie kodulehelt hoolduse rubriigist.

Vajadusel palume liisada õnnitluskaardi tekst kommentaaridesse tellimuse vormistamise aknas.
Made on
Tilda