Kimp "Pojengi KING size"

Green Art Galerii
125.00
Kimp "Pojengi KING size" on suurejoonelisus igas lilles. Maalimisest ja loovusest inspireeritud 35 lopsakast pojengist koosnev kimp kehastab suvist energiat, soojust ja õrnust. Pojengid, justkui suure kunstniku käega loodud, annavad edasi suvehooaja rõõmu ja rikkalikke värve. See ühevärviline lillekimp on täiuslik armastuse ja hoolivuse sümbol, täites teie kodu suvise võlu ja peene ilu atmosfääriga. Kingi "Pojengi KING size" ja jaga looduse võlu oma lähedastega.

Värvide sordid ja toonid võivad pildil kujutatust erineda. Meie floristid panevad teie erilise kimbu kokku kõige värskematest saadaolevatest lilledest, võttes arvesse lillede hooajalisust ja kimbu värvilahendust.

Iga kimbu juurde kuulub lõikelillede säilitamispulber Crysal. Lillede hooldamise soovitused leiate meie kodulehelt hoolduse rubriigist. Selle aasta Hollandi tugevate vihmasadude tõttu võivad mõnikord pojengid kimbus asendada teiste lilledega. Kui kimbu koostis on teile väga oluline, võtke meiega selgituste saamiseks ühendust!

Vajadusel palume liisada õnnitluskaardi tekst kommentaaridesse tellimuse vormistamise aknas.
Made on
Tilda