Kimp "Kuldne natüürmort"

Green Art Galerii
28.00
See on veetlev kombinatsioon elavatest päevalilledest ja värskest viburnumist, mis on inspireeritud Vincent van Goghi kuulsast maalist Kaksteist päevalille vaasis (1888). See lillekimp kehastab looduse tugevust ja ilu, andes edasi suvepäikese energiat ja rõõmsameelsust. See ei ole lihtsalt lilleseade, vaid tõeline kunstiteos, mis kaunistab teie kodu või on suurepärane kingitus lähedasele. Kingi see lillekimp, et väljendada oma armastust ja imetlust, andes selle kaudu edasi kogu looduse ilu ja energiat.

Värvide sordid ja toonid võivad pildil kujutatust erineda. Meie floristid panevad teie erilise kimbu kokku kõige värskematest saadaolevatest lilledest, võttes arvesse lillede hooajalisust ja kimbu värvilahendust.

Iga kimbu juurde kuulub lõikelillede säilitamispulber Crysal. Lillede hooldamise soovitused leiate meie kodulehelt hoolduse rubriigist. Selle aasta Hollandi tugevate vihmasadude tõttu võivad mõnikord pojengid kimbus asendada teiste lilledega. Kui kimbu koostis on teile väga oluline, võtke meiega selgituste saamiseks ühendust!

Vajadusel palume liisada õnnitluskaardi tekst kommentaaridesse tellimuse vormistamise aknas.
Made on
Tilda