Kimp "Red Piano"

Green Art Galerii
45.00
See kahte tüüpi rooside harmooniline kombinatsioon on inspireeritud lillede ilust ja George Sheridan Knowlesi (1863-1931) maali "Duett" võlust. Punased klaveriroosid lisavad kompositsioonile sügavust ja rikkalikkust, ühepealised punased roosid aga elegantsi ja rafineeritust. Koos moodustavad nad ideaalse dueti, mis võlub oma ilu ja harmooniaga. See kimp ei ole mitte ainult visuaalselt muljetavaldav, vaid annab edasi ka kunstiga püütud emotsioone ja tundeid. Sellest saab suurepärane armastuse ja imetluse sümbol, mis suudab kaunistada mis tahes interjööri ning tuua selle vastuvõtjale rõõmu ja inspiratsiooni.

Värvide sordid ja toonid võivad pildil kujutatust erineda. Meie floristid panevad teie erilise kimbu kokku kõige värskematest saadaolevatest lilledest, võttes arvesse lillede hooajalisust ja kimbu värvilahendust. Selle aasta Hollandi tugevate vihmasadude tõttu võivad mõnikord pojengid kimbus asendada teiste lilledega. Kui kimbu koostis on teile väga oluline, võtke meiega selgituste saamiseks ühendust!

Iga kimbu juurde kuulub lõikelillede säilitamispulber Crysal. Lillede hooldamise soovitused leiate meie kodulehelt hoolduse rubriigist.

Vajadusel palume liisada õnnitluskaardi tekst kommentaaridesse tellimuse vormistamise aknas.
Made on
Tilda